Kral Yapı bu yolculuğunda;

  • Tüm faaliyetlerini yasal mevzuatlara uygun olarak yerine getirip müşterilerine kaliteli ve güvenilir ürünler sunmayı,
  • Müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırıcı sistemler kurmayı ve geliştirmeyi,
  • Tedarikçilerinin ve çalışanlarının kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği standartlarını yükseltecek gerekli faaliyetleri yapmayı,
    taahhüt eder.
  • Sürekli gözden geçirmeyi ve iyileştirmeyi,
  • Geri kazanım ve yeniden değerlendirme imkânı olan malzemeler kullanmaya özen göstererek atık miktarını azaltmayı,
  • Çevre ve iş sağlığı ve güvenliği performansımızı sürekli geliştirmeyi,
    taahhüt eder.

Hakkımızda

Firmamız 1990 yılından beri Yalova ve çevre illerde faaliyet göstermektedir. Babamız Mehmet KRAL ve kardeşlerim ile beraber 2000 yılına kadar çok sayıda sıra dışı bina inşa etik. 2000 yılında inşaatın yanı sıra, yapı malzemeleri toptan ve perakende satışı ile iş alanımızı genişlettik. 2008’den beri, ben Aslan KRAL olarak Yalova’nın merkezi yerlerinde lüks konut ve iş yerleri inşa ederken, bir taraftan da bölgenin %90 kum ihtiyacını karşılayacak ve günde 1.500 ton kum, mıcır vs. taşıma kapasiteli tır filosu kurduk.
Ulaştığımız iş kapasitesi iş kollarının artması ve KRAL ismini taklit eden ÖZ KRAL vs. gibi isimli firmaların, firmamız ile hiç bir alakaları olmadığı halde isim karışıklığından faydalanmaları ve itibarımıza zarar vermelerinden dolayı, 30.10.2014 tarihi itibarı ile firmamız ASLAN KRAL GROUP olarak kurumsallaşma kararı almıştır.

Kalite Politikamız

Yalova ve çevresinde müteahhitlik ve diğer kendi faaliyet alanlarında müşterilerimizin ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun, kaliteli hizmet sunmak.
Konut sahibi olmak isteyen müşterilerimize hiçbir surette malzeme kalitesi ve işçilikten taviz vermeden en ekonomik koşullarda istedikleri ürünü sunmaya azami gayret göstermek.